Donaldson filtry

Filtrace na nejvyšší úrovni

DONALDSON

100 let spolehlivé filtrace

Jsme přímým distributorem společnosti Donaldson, která je na trhu od roku 1915 a již více než 100 let pomáhá řešit některé z nejsložitějších filtračních problémů na světě. Jako autorizovaný distributor Donaldson v České republice nyní pokrýváme všechny klíčové divize – Engine a IAF, čímž rozšiřujeme naši nabídku a posilujeme naši pozici na trhu.

Světová jednička na trhu

Donaldson představuje technologickou špičku v oblasti filtrace.

100% garance kvality

Jejich filtry jsou synonymem excelence a nesou 100% záruku spolehlivosti.

filtrace donaldson

Historie firmy

S více než stoletou historií inovací a průkopnických řešení se společnost Donaldson stala jedním z předních světových lídrů v oblasti filtrace. Od svých počátků až po dnešní den se neustále vyvíjí. Přinášejí na trh revoluční technologie a produkty, které změnily způsob, jakým se díváme na filtrační řešení. 

Je založená na principech kvality, inovace a spolehlivosti. Společnost si stále zachovává svůj závazek přinášet nejlepší filtrační řešení pro průmyslové a komerční potřeby celého světa.

Široká škála filtrů pro všechny druhy odvětví

ČÍM JSOU VÝJIMEČNÉ

Inovace a technologie

Evoluční design

Průlomový výkon řady lapačů prachu Downflo Evolution (DFE) je výsledkem neúnavného úsilí společnosti zlepšovat své produkty.

Řízení proudění vzduchu

Převratného výkonu sběru prachu je dosaženo kombinací konstrukčních prvků, které vedou k významným výhodám pro zákazníky.

Špičkový čisticí výkon

DFE poskytuje průlomový čisticí výkon, jehož výsledkem je zlepšená filtrační kapacita bez obětování životnosti filtru nebo snížení spotřeby stlačeného vzduchu.

Rychlá výměna filtru

Vnitřek koncovek kovových filtračních vložek má specifický profil, který zapadá do nosného třmenu sběrného zařízení.

Vývoj sbírky kazet

Díky designu proudění vzduchu DFE, čisticímu systému MaxPulse, tvaru triagonálního filtru a špičkovému filtračnímu médiu Ultra-Web zákazníci těží z menšího kolektoru obsahujícího méně filtrů.

Vysoce výkonné filtry

Jedinečný tvar DFE umisťuje více filtračního média na dno patronového prvku, takže energie pulzního čištění nasměruje vystřelený prach ke konečnému cíli - do kontejneru!

Potřebujete poradit s výběrem? Pošlete nám fotku nebo název filtru.

Rádi vám pomůžeme najít ten nejlepší filtr přímo pro vás.